פרוייקטים בארץ

עבודת הניהול והליווי פרוסות לאורך כל חלקי הארץ. העובדה הזו מאפשרת לנו להבין את מכלול התהליכים והנתונים הקיימים העומדים לרשות ולנגד החקלאי. הבנה מעמיקה זו מאפשרת לנו לגשת לכל פרוייקט מתוך הבנה עמוקה של המכשולים והאתגרים העומדים לפני החקלאי. הניסיון הרב שהצטבר בחברה בהתמודדות עם אירועי קיצון, משברים ובעיקר הצלחות, מאפשר לנו להיות המתווך בין החקלאי לבין הצלחה.

חברת אצבעות ירוקות מספקת בארץ הקמת שותפויות חקלאיות – כלכליות ובדיקות כדאיות כלכלית – חקלאית.
הקמת שותפויות חקלאיות – כלכליות

חלק מהמציאות המתשנה במדינת ישראל היא הצורך להתאגד ולנצל את המשאבים בצורה יעילה יותר תוך הגדלת השטח היחסי של כל שותף. ניהול אותם שותפויות מהווה אתגר כלפי הצוות הניהולי של אצבעות ירוקות שכן יש צורך להתאים גישה אחת לשניים או יותר משקים תוך הכנסת דוקטורינת התפעול והניהול של אצבעות ירוקות.
הניהול המאתגר, הן בצד התפעולי והן בצד האדמניסטרטיבי הוא כלי חזק מאוד הנובע מניסיון רב שנים של הצוות הניהולי שמנהל בהצלחה רבה.

השותפויות המנוהלות בצורה ישירה:

  • מטע זבולון – שותפות קיבוץ אושה וקיבוץ כפר מכבי    צפה בהרחבה

חברת אצבעות ירוקות שואפת לעצמאיות המגדל ו\או המשק המודרך. לכן, אחת המטרות שהקמת שותפויות ו\או ליווי של משקים יחידניים היא הפיכת ממשק העבודה מהקמה וניהול לליווי והדרכה. דוגמא לכך היא מטע אבוקדו אל"ה.

  • מטע אבוקדו אל"ה – שותפות קיבוץ לוחמי הגטאות וקיבוץ אדמית   צפה בהרחבה

השותפויות שחברת אצבעות ירוקות מלווה:

  • מטע רמות מנשה – שותפות קיבוץ רמת השופט, קיבוץ לוחמי הגטאות וקיבוץ בית העמק   צפה בהרחבה

בדיקות כדאיות חקלאית – כלכלית

כלל הכלים המאפשרים לחברת אצבעות ירוקות לנהל את משקיה ולהדריך את לקוחותיה בצורה המיטבית ביותר היא הבנת כלל התהליכים החקלאים, הניהולים והכלכליים של עולם החקלאות והמסחר. הבנת הבעיות והיתרונות בכל גידול וקישוריהם לתא השטח הספציפי שאותו הלקוח מעוניין לחקור לטובת פעילות חקלאית כלשהי, מאפשר לנו לתת דוח מסודר המצביע על כלל האפשרויות העומדות לטובת הלקוח הלוקחות בחשבון את טיב הקרקע, המים, האקלים, כוח האדם, השוק וכו'. כאשר המטרה העליונה היא בחירה מושכלת על בסיס ניתוח מעמיק ומקצועי מצוות מיומן, מנוסה ובעל הוכחות ברמת השטח ובשורת הרווח לכל גידול עליו אנו ממליצים.

עיקר הגידולים אותם אנו סוקרים הם אבוקדו, מנגו, פקאן, שקד, אוכמניות, זית, אפרסמון, הדרים, זית, מנגו וליצ'י.

חלק מלקחותינו לאורך השנים:

  • קיבוץ גניגר, קיבוץ רוחמה, קיבוץ חמדיה, קיבוץ שובל, מבוא חורון, קיבוץ דורות, קיבוץ כפר חרוב, קיבוץ אפיק, מעלה גלבוע, כיפר ביאליק, שער העמקים

פרטי התקשרות

קיבוץ געתון ד.נ. גליל מערבי
רוית אלבז – מנהלת רכש ומשרד 054-4605300
פקס: 054-4605300
greenfingers2015@gmail.com
הצהרת נגישות